СМИ

Жабченко: приходится менять тактику

Наставник "Горняка-Спорт" Игорь Жабченко ответил на вопросы газеты "Украинский футбол"

 

 

 

 

.

Головний тренер "Гірник-Спорту" Ігор Жабченко підсумував першу частину чемпіонату Першої ліги.

- У вівторок прес-служба клубу повідомила, що Ігор Кирієнко вибув щонайменше на півроку. Наскільки це серйозна втрата для вашої команди?

- Для нас це дуже серйозна втрата. Кирієнко був не просто нападником, який вправно забивав м’ячі, це ще й лідер. Ігор був наконечником наших атак, якщо так можна висловитися, на якого грала вся команда.

- Та, водночас, і без Кирієнка в останніх матчах демонструєте стабільно результативну гру.

- За відсутності Кирієнка, іншими виконавцями закриватимемо цю позицію. Але зверніть увагу, не лише він вправно забивав м’ячі. У нас такий колектив підібрався, що кожен може взяти на себе ці функції. Єдине, що тепер, після втрати лідера, доводиться дещо змінювати тактику на гру.

- Екватор змагань уже минув. Ваша команда в трійці призерів. Це закономірний результат чи, можливо, приємна несподіванка?

- Результат закономірний. Із усіма суперниками демонстрували впевнену гру, тож не скаржимося, як деякі, на зараховані нечисті м’ячі чи суддівство.

- Але, погодьтеся, далеко не кожному новачкові вдається взяти такий старт!

- Наш секрет успіху простий. Чемпіонат у другій лізі, який виграли минулого сезону, був дуже сильним. 19 команд за силою були майже однакові. Ми справедливо в цій боротьбі посіли перше місце. Хлопці загартувалися, набули досвіду, команда доукомплектувалася перед стартом у першій лізі. За цей час хлопці відчули впевненість у своїх силах і, як результат, нині серед лідерів.

- Впевнена гра ваших підопічних привернула увагу не одного клубу вищого дивізіону. Чи надходили вже пропозиції по виконавцям?

- Із пропозиціями на клуб щодо трансферу наших гравців поки не виходили.

- Яку позицію тоді займе "Гірник-Спорт" на трансферному ринку взимку?

- Головним нашим завданням буде зберегти цих хлопців і доукомплектуватися 4–5 новими виконавцями, які би нас гідно підсилили.

- Після впевненої гри "Гірника-Спорту" в першій половині чемпіонату, вашу команду дедалі частіше починають називати одним із претендентів на підвищення в класі. Розмови з керівництвом уже були на цю тему?

- Про це поки рано говорити. Під прем’єр-лігу великі вимоги до інфраструктури. Наразі ми не готові. Але якщо, у підсумку, путівку завоюємо, гадаю, керівництво клубу не буде проти.

 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Как оцениваете выступление Горняка-Спорт в первом круге сезона 2017/2018?

Прыгнули выше головы - 10.6%
Сыграли в свою силу - 40.4%
Играли ниже своего уровня - 31.7%
Это не провал, но что-то близкое к тому - 17.3%

Всего голосов:: 104
Голосование по этому опросу закончилось в: 15 Нояб 2017 - 21:05

Десна - Горняк-Спорт - 1:2

The Best Ukrainian Football

Вопрос Петру Каплуну.Выпуск 1. Часть 2. 

ГОК ТВ

Вопрос Петру Каплуну. Выпуск 1. Часть 1

ГОК ТВ