СМИ

Жабченко: приходится менять тактику

Наставник "Горняка-Спорт" Игорь Жабченко ответил на вопросы газеты "Украинский футбол"

 

 

 

 

.

Головний тренер "Гірник-Спорту" Ігор Жабченко підсумував першу частину чемпіонату Першої ліги.

- У вівторок прес-служба клубу повідомила, що Ігор Кирієнко вибув щонайменше на півроку. Наскільки це серйозна втрата для вашої команди?

- Для нас це дуже серйозна втрата. Кирієнко був не просто нападником, який вправно забивав м’ячі, це ще й лідер. Ігор був наконечником наших атак, якщо так можна висловитися, на якого грала вся команда.

- Та, водночас, і без Кирієнка в останніх матчах демонструєте стабільно результативну гру.

- За відсутності Кирієнка, іншими виконавцями закриватимемо цю позицію. Але зверніть увагу, не лише він вправно забивав м’ячі. У нас такий колектив підібрався, що кожен може взяти на себе ці функції. Єдине, що тепер, після втрати лідера, доводиться дещо змінювати тактику на гру.

- Екватор змагань уже минув. Ваша команда в трійці призерів. Це закономірний результат чи, можливо, приємна несподіванка?

- Результат закономірний. Із усіма суперниками демонстрували впевнену гру, тож не скаржимося, як деякі, на зараховані нечисті м’ячі чи суддівство.

- Але, погодьтеся, далеко не кожному новачкові вдається взяти такий старт!

- Наш секрет успіху простий. Чемпіонат у другій лізі, який виграли минулого сезону, був дуже сильним. 19 команд за силою були майже однакові. Ми справедливо в цій боротьбі посіли перше місце. Хлопці загартувалися, набули досвіду, команда доукомплектувалася перед стартом у першій лізі. За цей час хлопці відчули впевненість у своїх силах і, як результат, нині серед лідерів.

- Впевнена гра ваших підопічних привернула увагу не одного клубу вищого дивізіону. Чи надходили вже пропозиції по виконавцям?

- Із пропозиціями на клуб щодо трансферу наших гравців поки не виходили.

- Яку позицію тоді займе "Гірник-Спорт" на трансферному ринку взимку?

- Головним нашим завданням буде зберегти цих хлопців і доукомплектуватися 4–5 новими виконавцями, які би нас гідно підсилили.

- Після впевненої гри "Гірника-Спорту" в першій половині чемпіонату, вашу команду дедалі частіше починають називати одним із претендентів на підвищення в класі. Розмови з керівництвом уже були на цю тему?

- Про це поки рано говорити. Під прем’єр-лігу великі вимоги до інфраструктури. Наразі ми не готові. Але якщо, у підсумку, путівку завоюємо, гадаю, керівництво клубу не буде проти.

 

Ваш прогноз на матч Кубка України "Гірник-Спорт" - СК "Дніпро-1"

Фотосесія "Гірника-Спорт" до сезону-2020/2021

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Перше тренування нового набору ДЮФК "Гірник-Спорт" (2014 р.н.)  

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Удари через себе. Твердохліб & Збунь

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"