СМИ

Чеботаев: планы у нас максимальные

Интервью ua-football.com с новичком "Горняка-Спорт" Сергеем Чеботаевым (дальше языком оригинала)

 

 

 

 

.

Цьогорічний дебютант FavBet Ліги 1 "Гірник-Спорт" з Комсомольська нещодавно підписав трьох новачків, серед яких значиться тепер вже колишній півзахисник ФК "Полтава" Сергій Чеботаєв (25 матчів, 2010 хвилин).

Новачок "гірників" розповів про те, як опинився у Комсомольську, та поділився очікуваннями від майбутньої гри проти свого колишнього клубу.

- Наприкінці минулого сезону добіг кінця контракт між мною та "Полтавою", однак зацікавленості в його продовженні не було ні у мене, ні у керівництва команди. Через певний час мій агент запропонував мене тренеру комсомольського клубу Ігорю Жабченку, який зацікавився мною. Згодом почав тренуватися з "Гірником".

- Як тебе прийняли у новій команді?
- Добре. Колектив тут дружний та згуртований. Окрім цього деяких футболістів я знаю особисто, бо виступали разом. Умовам, які має клуб, могли би позаздрити більшість команд Першої Ліги. У Полтаві хороша база, однак у Комсомольську також створені хороші умови для роботи, та й проводити якісь паралелі між ними з мого боку було б не зовсім коректно.

- Чого очікуєш від протистояння зі своєю колишньою командою?

- Майбутнє дербі - особлива гра, бо зустрічаються представники області. Окрім цього для "Гірника" це буде дебют у лізі, а для мене - у новому клубі.
Новий чемпіонат - це як нова книга. Завжди цікаво, чим вона розпочнеться та який у неї буде кінець.

- Деякі футбольні функціонери раніше висловлювалися за те, щоб об'єднати Першу та Другу ліги в одну. Як ти до цього ставишся?
- Я проти цього. Об'єднання не пішло б на користь вітчизняному футболу. Що значить втратити цілу лігу? Для такої країни як наша чемпіонат з двома повноцінними лігами виглядав би дещо осиротілим.

- Які завдання стоять в новому сезоні перед "Гірником"?
- Ігор Валентинович амбіційний тренер, тому і плани у нас максимальні. По-іншому й бути не може.


Как завершится матч 14-го тура Горняк-Спорт - Волынь

Победой Горняка-Спорт - 56.3%
Будет ничья - 6.3%
Победа Волыни - 37.5%

Всего голосов:: 32
Голосование по этому опросу закончилось в: 19 Окт 2019 - 14:00

Тренировка-live. Легкоатлетическая подготовка юных футболистов    

Горняк-Спорт ТВ

U-12. Горняк-Спорт - Кремень. Контрольный матч

Горняк-Спорт ТВ

Горняк-Спорт (U-10) - Горняк-Спорт (U-9). Контрольный матч

Горняк-Спорт TB