Новости

«Гірник-Спорт» до останнього очікував рішення від «Ниви»

Клуб із Горішніх Плавнів вже не мав можливості вирішити усі фінансові питання щодо виїзду на матч, коли отримав лист від тернопільської «Ниви» про варіант гри у Львові. 
 
 
 
Виїзний матч «Гірника-Спорт» та тернопільської «Ниви» не відбувся не тільки через порушення регламенту з боку команди-господаря, але й ще через досить запізніле рішення керівництва «Ниви» щодо варіанту проведення гри у Львові. Про це повідомили у адміністрації «Гірника-Спорт» після того, як на адресу клубу із Горішніх Плавнів були висловлені безглузді звинувачення у тому,  «Гірник-Спорт» вирішив заробити очки та скористався ситуацією.
 
Отже, як пояснили у адміністрації ФК «Гірник-Спорт» команда була готова до будь-якого адекватного рішення, у тому числі і у Львові на стадіоні «СКІФ», але лист у якому «Нива» повідомила про те, що матч 20-го туру відбудеться у Львові лише у п’ятницю, 2 квітня о 18:00. На той час клуб із Горішніх Плавнів вже не мав можливості провести банківські фінансові операції, пов’язані із замовленням готелю, виплатами відрядних та інше.
 
До цього пропонувався варіант проведення гри у Чернівцях на полі зі штучним покриттям, яке більш схоже до шкільного стадіону. У свою чергу «Гірник-Спорт» повідомив ПФЛ України про те, що готов оплатити проїзд, проживання та харчування ФК «Нива», якщо команда з Тернополя буде згодна зіграти цю гру у Горішніх Плавнях.
 
Протягом 1-го та 2-го квітня «Гірник-Спорт» безуспішно звертався до президента тернопільської «Ниви», щоб визначитися із місцем та часом матчу. На ці звернення «гірники» так і не отримували відповідей. Якщо би «Нива» повідомила про своє рішення щодо проведення матчу у Львові хоча б 2 квітня  о 15:00, то матч би відбувся і гру було проведено б у Львові. 
 
Як бачимо, що порушення регламенту не є головною причиною, яка завадила «Гірнику-Спорт» не поїхати на виїзний матч із тернопільською «Нивою». Але ж регламент для того й існує, аби клуби заздалегідь з’ясовували усі нюанси щодо проведення матчу і вчасно вирішували усі питання. 
 

Чого чекати від оновленого "Гірника-Спорт"?

Залишиться у лідерах - 18.4%
Затримається у середині таблиці - 60.5%
Потрапить до групи аутсайдерів - 21.1%

Всего голосов:: 76
Голосование по этому опросу закончилось в: 13 Апр 2021 - 09:12

Гірник-Спорт - Миколаїв - 0:3. 10.04.2021. Огляд матчу

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

LIVE. Після матчу. Близнюк & Жабченко

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Інтерв'ю новачка "Гірника-Спорт" Владислава Насібуліна. 

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"