Новости

«Нива» - «Гірник-Спорт». Чому проведення матчу стало неможливим?

Через порушення регламенту з боку тернопільської «Ниви» матч 20-го туру , у якому мав взяти участь «Гірник-Спорт», не буде проведений.  
 
 
 
Вимушена пауза у двадцятому турі стала досить неприємним сюрпризом для команди з Горішніх Плавнів, яка згідно свого плану вела підготовку до цієї гри. 
 
Втім, спочатку «Нива» повідомила про те, що гра на Тернопільському міському стадіоні імені Романа Шухевича під загрозою через підготовку арени до півфінального поєдинку Кубка України «Агробізнес» - «Динамо». 
 
Після цього «Гірник-Спорт» пропонував провести матч у Горішніх Плавнях і був готовий оплатити проїзд тернополянам, аби вирішити питання проведення матчу згідно термінів, які встановлені регламентом ПФЛ України. 
 
Проте, керівництво «Ниви» не погодилося із цим варіантом, а за п’ять днів до початку матчу так і не повідомило про місце і час матчу. 
 
Тернопільський клуб порушив регламент, адже лише 2 квітня повідомив відповідними листами керівництво ПФЛ України, клубу вдалося отримати дозвіл на проведення матчу від львівського стадіону «СКІФ».  
 
Наразі відомо, що гра вже не відбудеться, а за порушення регламенту тернопільській «Ниві» має бути зарахована технічна поразка. Подальшу долю матчу буде вирішено на засіданні Контрольно-дисциплінарного комітету Української Асоціації футболу.
 

Чого чекати від оновленого "Гірника-Спорт"?

Залишиться у лідерах - 18.4%
Затримається у середині таблиці - 60.5%
Потрапить до групи аутсайдерів - 21.1%

Всего голосов:: 76
Голосование по этому опросу закончилось в: 13 Апр 2021 - 09:12

Гірник-Спорт - Миколаїв - 0:3. 10.04.2021. Огляд матчу

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

LIVE. Після матчу. Близнюк & Жабченко

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Інтерв'ю новачка "Гірника-Спорт" Владислава Насібуліна. 

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"