Новости

Лідерка кавер-гурту BRAINS ON HOLIDAYS – диктор матчу «Гірник-Спорт» - «ВПК-Агро»

Знайомий мешканцям Горішніх Плавнів голос лідерки популярного на Полтавщині кавер-гурту Ірини Колесниченко буде чутно на стадіоні спорткомплексу «Юність».

Перший матч «Гірника-Спорт» цього року у Горішніх Плавнях очікується з особливим нетерпінням. Хто вийде у стартовому складі, хто заб’є перший гол у цьому році на стадіоні спорткомплексу «Юність» та які заміни будуть проведені у найближчому матчі «Гірника-Спорт» та «ВПК-Агро»? У цьому усім присутнім на стадіоні спорткомплексу «Юність» допоможе диктор по стадіону.

На найближчій грі у цій якості буде Ірина Колесниченко, для якої мікрофон – це дуже знайомий аксесуар. Річ у тому, що Ірина  – солістка кавер-гурту BRAINS ON HOLIDAYS. Ця група дуже популярно у місті, має своїх прихильників не тільки на Полтавщині, а й за її межами. Як і «Гірник-Спорт», який ставав переможцем Другої ліги та бронзовим призером Першої ліги, кавер-гурт BRAINS ON HOLIDAYS також має титули. Ця група була переможцем музикальної премії «Краща кавер-група Полтавщини-2018», володарем другої премії кавер-батла радіостанції «РЕТРО FM УКРАЇНА».  

Чого чекати від оновленого "Гірника-Спорт"?

Залишиться у лідерах - 18.4%
Затримається у середині таблиці - 60.5%
Потрапить до групи аутсайдерів - 21.1%

Всего голосов:: 76
Голосование по этому опросу закончилось в: 13 Апр 2021 - 09:12

Гірник-Спорт - Миколаїв - 0:3. 10.04.2021. Огляд матчу

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

LIVE. Після матчу. Близнюк & Жабченко

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Інтерв'ю новачка "Гірника-Спорт" Владислава Насібуліна. 

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"