Новости

В очікуванні конкретики…

Тренер «Гірника-Спорт» Ігор Жабченко розповів про можливих нових спонсорів, поява яких може дозволити знову зібрати команду та почати тренувальні збори. Головний тренер «Гірника-Спорт»Ігор Жабченко прокоментував сайту SportArena ситуацію з фінансуванням у клубі.

 

За словами наставника, зараз триває пошук потенційних інвесторів. У разі успіху, клуб відновить тренувальний процес 21 січня.

«Через відсутність фінансування на 2021 рік після осінньої частини сезону всім футболістам «Гірника-Спорт»було надано статус вільних агентів. Незабаром Юрій Батюшин підписав контракт з «Металістом 1925», Сергієм Сухановим і Артуром Мурзою цікавиться «Оболонь», а до Богдана Векляка — «Олімпік». З іншими своїми підопічними я часто спілкуюся телефоном, всі вони сподіваються, що «Гірнику-Спорт»вдасться уникнути розформування».

«Кілька днів тому я розмовляв з президентом клубу Петром Каплуном, і він проінформував, що шукає нових інвесторів і конкретика в цьому питанні з’явиться 10-11 січня. Якщо ситуація зміниться на краще, то «Гірник-Спорт»відновить тренувальний процес вже 21 січня».

Після закінчення першої частини сезону в Першій лізі керівництво «Гірника-Спорт»розпустило команду, надавши футболістам статус вільних агентів.

На зимову паузу команда Ігоря Жабченка пішла на четвертому місці турнірної таблиці Першої ліги, набравши 26 очок в 15-х зіграних матчах. Відновити сезон «Гірник-Спорт»має перенесеним матчем з «Прикарпаттям 12 березня.

SportArena

 

"Гірник-Спорт" розформований. Що далі?

Команда все ж виступатиме у 1-й лізі - 38.8%
Команда зніметься з чемпіонату і перейде у аматори - 23.5%
Команди не буде зовсім - 37.7%

Всего голосов:: 183
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 Янв 2021 - 21:14

Гірник-Спорт - Оболонь - 2:3. 20.11.2020.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Коментарі Д. Семеніва та О. Батальського. 20.11.20  

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Інтерв'ю президента ФК "Гірник-Спорт" П. Каплуна. 19.11.2020

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"