Новости

Петро Каплун: «КДК УАФ привів слабкі аргументи».

Президент футбольного клубу «Гірник-Спорт» Петро Каплун розповів про стан ситуації, пов’язаної із матчем 1/16 Кубка України «Гірник-Спорт» - «Дніпро-1», де гості порушили пункт регламенту, пов’язаний із замінами у додатковий час.

Також Петро Матвійович поділився враженнями від ігор 12-го туру, про можливі причини поразки від «Волині» та про стан зведення поля зі штучним покриттям на території спорткомплексу «Юність».

Нагадаємо, що у кубковому матчі, який відбувся у Горішніх Плавнях «Дніпро-1» порушив пункт регламенту, пов’язаний із замінами. У додатковий час гості зробили дві заміни протягом двох зупинок у грі, а не однієї, як це регламентовано правилами.

«Ми запитували розгорнуте рішення КДК УАФ щодо ситуації у кубковому матчі «Гірника-Спорт» із «Дніпром-1», нарешті воно прийшло, - каже Петро Каплун. – 17 листопада буде вирішено це питання, КДК УАФ привів свої аргументи, але я там справжній театр абсурду. В нас же є регламент, але вони пишуть, якщо арбітр випустив гравця, то це вірне рішення. Чому тоді карали клуби, в яких були такі ж ситуації, їм зараховували технічну поразку. Якщо у нашому матчі арбітр випустив цього гравця, то це ж неправильно, згідно регламенту. КДК УАФ привів слабкі аргументи».   

 

"Гірник-Спорт" розформований. Що далі?

Гірник-Спорт - Оболонь - 2:3. 20.11.2020.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Коментарі Д. Семеніва та О. Батальського. 20.11.20  

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Інтерв'ю президента ФК "Гірник-Спорт" П. Каплуна. 19.11.2020

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"