Новости

Петро Каплун: «КДК УАФ привів слабкі аргументи».

Президент футбольного клубу «Гірник-Спорт» Петро Каплун розповів про стан ситуації, пов’язаної із матчем 1/16 Кубка України «Гірник-Спорт» - «Дніпро-1», де гості порушили пункт регламенту, пов’язаний із замінами у додатковий час.

Також Петро Матвійович поділився враженнями від ігор 12-го туру, про можливі причини поразки від «Волині» та про стан зведення поля зі штучним покриттям на території спорткомплексу «Юність».

Нагадаємо, що у кубковому матчі, який відбувся у Горішніх Плавнях «Дніпро-1» порушив пункт регламенту, пов’язаний із замінами. У додатковий час гості зробили дві заміни протягом двох зупинок у грі, а не однієї, як це регламентовано правилами.

«Ми запитували розгорнуте рішення КДК УАФ щодо ситуації у кубковому матчі «Гірника-Спорт» із «Дніпром-1», нарешті воно прийшло, - каже Петро Каплун. – 17 листопада буде вирішено це питання, КДК УАФ привів свої аргументи, але я там справжній театр абсурду. В нас же є регламент, але вони пишуть, якщо арбітр випустив гравця, то це вірне рішення. Чому тоді карали клуби, в яких були такі ж ситуації, їм зараховували технічну поразку. Якщо у нашому матчі арбітр випустив цього гравця, то це ж неправильно, згідно регламенту. КДК УАФ привів слабкі аргументи».   

 

Чи скучили Ви за футболом під час зимової перерви?

Так - 82.7%
Ні - 17.3%

Всего голосов:: 52
Голосование по этому опросу закончилось в: 26 Фев 2021 - 19:47

Гірник-Спорт - Металіст 1925 - 0:1. 10.02.2021.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Коментарі після матчу з СК "Полтава". 

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

"Гірник-Спорт" - СК "Полтава" - 1:1. 03.02.2021

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"