Новости

Твердохліб, Векляк та Семенів – відзначені експертами у 10-му турі!

Три гравці «Гірника-Спорт» потрапили у номінації та збірні десятого туру серед експертів, які висвітлюють події у чемпіонаті України у першій лізі.
 
 
 
 
ЄГОР ТВЕРЛОХЛІБ відзначений порталом SportArena як «Джокер туру».  Експерти надали футболісту наступну характеристику: «Близько п’яти хвилин знадобилося форварду «Гірника-Спорт», щоб посприяти переможному голу своєї команди на Сумщині. Твердохліб активно ввійшов у гру з «Альянсом» і взяв посильну участь у переможній результативній комбінації. Це він злегка підправив головою довгу передачу Векляка, після чого Семенів вирвався один на один з голкіпером і забив єдиний у матчі м’яч – переможний гол. Відзначаємо, що новачок із аматорського футболу став справжньою знахідкою для «гірників» – за кількістю результативних дій у співвідношенні з проведеним ігровим часом це один із найуспішніших джокерів чемпіонату.
 
Статистика SportArena.com: 9 матчів у чемпіонаті, 280 хвилин, 2 голи, 2 асисти.
 

Центральний захисник «Гірника-Спорт» БОГДАН ВЕКЛЯК потрапив у символічну збірну туру за версією Sport Arena. Свій вибір експерти пояснили наступним чином: «Зв’язка Векляк – Карась радує в цьому сезоні Гірник-Спорт. От і на Сумщині вони досить добре й злагоджено зіграли проти Альянсу з його потужною групою атаки. Векляк дуже здорово зіграв у кількох моментах, за рахунок щільності й непоступливості не пустивши на воротаря В.Шарая та Загинайлова в трьох дуже перспективних ситуаціях. А ще, так вийшло, саме Богдан своєю довгою передачею розпочав результативну атаку».
 

 
Нарешті головний герой зустрічі «Гірника-Спорт» із «Альянсом» ДМИТРО СЕМЕНІВ, який став автором переможного голу у матчі десятого туру, потрапив у символічну збірну за версією порталу Footboom.com. Також у цій збірній є і вже раніше згаданий Богдан Векляк.

СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА 10-ГО ТУРУ ВІД SPORTARENA.COM

ВОРОТАР: Микита ЯКУБЕНКО («Авангард»).

ЗАХИСНИКИ: правий – Олександр ГОЛІКОВ («Оболонь»), центральні – Богдан ВЕКЛЯК («ГІРНИК-СПОРТ»), Юрій МАТЕ («Оболонь»), лівий – Іван КОГУТ («Агробізнес»).

ПІВЗАХИСНИКИ: правий – Владислав БУГАЙ («Чорноморець»), центральний – Андрій ПОНЄДЄЛЬНИК («Полісся»), атакувальний – Станіслав СОРОКІН («Кремінь»), лівий – Руслан ЧЕРНЕНКО («Агробізнес»).

НАПАДНИКИ: Артем КОВБАСА («Чорноморець»), Роберт ГЕГЕДОШ («Верес»).

ТРЕНЕР ТУРУ – Павло ЯКОВЕНКО («Оболонь»).

До збірної 10-го туру потрапили представники «Оболоні», «Агробізнесу», «Чорноморця» - по два гравці, «Гірника-Спорт», «Авангарду», «Полісся», «Кременя», «Вересу» - по одному гравцю.

СИМВОЛІЧНА ЗБІРНА 10-ГО ТУРУ ЗА ВЕРСІЄЮ FOOTBOOM.COM

ВОРОТАР: Микита ЯКУБЕНКО («Авангард»)

ЗАХИСНИКИ: Дмитро ШИНКАРЕНКО («Авангард»), Юрій МАТЕ («Оболонь»), Богдан ВЕКЛЯК («Гірник-Спорт»)

ПІВЗАХИСНИКИ: Владислав БУГАЙ («Чорноморець»), Руслан ЧЕРНЕНКО («Агробізнес»), Дмитро СЕМЕНІВ («Гірник-Спорт»), Андрій КОВАЛЬОВ («Полісся»), Олексій МАЙДАНЕВИЧ («Оболонь»). 

НАПАДНИКИ: Михайло ШЕСТАКОВ («Верес»), Артем КОВБАСА («Чорноморець»).

До збірної 10-го туру за версією Footboom.com увійшли представники: «Авангарду», «Оболоні», «Гірника-Спорт», «Чорноморця» - по два гравці, «Полісся», «Вереса» - по одному гравцю.  
 
 
 

Чи скучили Ви за футболом під час зимової перерви?

Так - 82.7%
Ні - 17.3%

Всего голосов:: 52
Голосование по этому опросу закончилось в: 26 Фев 2021 - 19:47

Гірник-Спорт - Металіст 1925 - 0:1. 10.02.2021.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Коментарі після матчу з СК "Полтава". 

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

"Гірник-Спорт" - СК "Полтава" - 1:1. 03.02.2021

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"