Новости

На стадіоні спорткомплексу «Юність» встановили нове табло

На стадіоні спорткомплексу «Юність», де проводить свої домашні матчі футбольний клуб «Гірник-Спорт», з’явилося нове сучасне табло виробництва українського підприємства Flylights Factory. Спортивне табло уявляє собою повнокольоровий світлодіодний звуковий екран висотою - 3 м та шириною – 7 м. 
 
 
 
Тепер під час футболу в Горішніх Плавнях на матчах «Гірника-Спорт» табло може не тільки показувати рахунок, час гри, температуру повітря але й демонструвати повтори гольових моментів та найгарячіші миттєвості попередніх поєдинків, спортивні та футбольні ролики, спонсорську рекламу та інші відеоматеріали.
 
 
Півтора дні – саме такий час був потрібен фахівцям фірми-виробника, аби змонтувати нове табло у Горішніх Плавнях. До цього працівники підприємства «Феррострой» вдосконалили конструкцію, на якій було змонтовано нове табло, а також зробили  прокладку силових кабелів і оптоволоконних ліній. Саме цим лініям і буде забезпечуватися висока якість відеосигналу, а наявність звуку – це один із приємних нюансів нового придбання спорткомплексу «Юність» у Горішніх Плавнях. Зазначимо, що налагодження та підключення комунікацій здійснював IT-фахівець ФК «Гірник-Спорт» Юрій Лимар.  
 
 
«Подібне табло ми встановлювали у Вишневому Київської області, але там воно без звуку та без демонстрації зображення», - зазначив один із представників підприємства Flylights Factory, який брав участь у встановленні табло Валерій Кравченко.  
 
 
 
 

Чи скучили Ви за футболом під час зимової перерви?

Так - 82.7%
Ні - 17.3%

Всего голосов:: 52
Голосование по этому опросу закончилось в: 26 Фев 2021 - 19:47

Гірник-Спорт - Металіст 1925 - 0:1. 10.02.2021.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Коментарі після матчу з СК "Полтава". 

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

"Гірник-Спорт" - СК "Полтава" - 1:1. 03.02.2021

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"