«Гірник-Спорт» розгромив «ВПК-Агро» на «Метеорі»

Команда Ігоря Жабченка здобула свою першу перемогу із великим рахунком у поточному чемпіонаті. У матчі із «ВПК-Агро» «гірники» записали до свого активу ще три очки.

«ВПК-Агро» (с. Вишневе) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 0:3.

Голи: Батюшин, 35 з пенальті (1:0), Мурза, 62 (2:0), Твердохліб, 81 (0:3).

26 вересня 2020 року. Чемпіонат України. 4 тур. Дніпро. Стадіон «Метеор».  Арбітр – Вадим Подригуля (Луцьк), асістенти – Ігор Рибченко (Запоріжжя), Юрій Зоренко (Київ).

«ВПК-Агро»: Бубенцов, Сидоренко, Яременко, Красов, Білий І., Білий А (Донгаузер, 69)., Тищенко, Дорошенко (Передистий, 61), Ляшенко (Терехов, 66), Будняк (Горбаченко, 46), Кіча (Шмигельський, 46).

Запасні: Шеліхов, Васильєв, Шаповалов.

Головний тренер – Сергій Соловйов.

«Гірник-Спорт»: Ситников, Суханов, Карась, Калугін (Гоменко, 31, Твердохліб, 78), Герт (Шопін, 73), Петрусенко (Чередниченко, 82), Мурза, Семенів, Чепелюк, Батюшин (к), Збунь (Герасимець, 72).

Запасні: Жмурко, Черниш, Малишкін

Головний тренер – Ігор Жабченко.

Попередження: Ляшенко, 15 – Суханов, 56.

Для обох команд це була перша офіційна зустріч. «Гірник-Спорт» за усіма показниками переграв свого суперника і здобув закономірну перемогу. Перемогти нашій команді не завадив ані суперник, ані поле дуже низької якості, яке зараз спостерігається на славнозвісному стадіоні «Метеор», кращі часи якого далеко позаду.

У першій половині гри Ігор Жабченко вирішив посилити гру у центрі півзахисту і замість захисника Михайла Калугіна випустив півзахисника Ярослава Гоменка. Через кілька хвилин після цього «Гірник-Спорт» організував атаку, у якій Артур Мурза заробив пенальті. З одинадцятиметрової позначки рахунок відкрив Юрій Батюшин – 1:0.

Після перерви вже сам Артур Мурза здивував усіх і насамперед себе, коли обіграв свого переслідувача і намагався зробити подачу, але м’яч зачепив ногу Тищенка і залетів у ворота господарів – 2:0. Це дебютний матч Артура Мурзи за «Гірник-Спорт». Відзначимо, що гол стався після удару зі штрафного у виконанні Юрія Батюшина. Його удар голкіпер "ВПК-Агро" відбив, але на підборі вчасно зіграв саме Артур Мурза.

Після цього тренерський штаб «Гірника-Спорт» освіжив атаку: на полі з’явилися Сергій Герасимець та Єгор Твердохліб. Коли у складі «гірників» відбулися ці перестанови, стався третій гол у ворота «ВПК-Агро». У цьому забитому м’ячі також взяв участь Артур Мурза, коли після подачі Сергія Суханова скинув м’яча на Батюшина, удар Юрія голкіпер суперника Антон Бубенцов відбив, але м’яча у сітку воріт добив Єгор Твердохліб – 3:0.

«ВПК-Агро» так і не пожвавив гру у атаці, а ось «Гірник-Спорт» мав чудові моменти збільшити рахунок. На доданих хвилинах м’яч після удару Сергія Герасимця потрапив у поперечину, а у наступній атаці ворота «ВПК-Агро» атакував Дмитро Семенів, але господарів врятував воротар, який у стрибку відбив м’яча.

У підсумку блискуча перемога «Гірника-Спорт», у якій наша команда здобула другу поспіль перемогу у чемпіонаті і першу з великим рахунком. Після 4-го туру команда з Горішніх Плавнів піднялася на одну сходинку на гору і наразі посідає третє місце, маючи ще одну гру у запасі.

Наступний матч «Гірник-Спорт» проведе у Кубку України із клубом прем’єр-ліги «Дніпро-1». Ця гра відбудеться у Горішніх Плавнях, у середу, 30 вересня. Початок – о 14:00.

Чи скучили Ви за футболом під час зимової перерви?