Новости

Юрій Батюшин у збірній 3-го туру

Півзахисник «Гірника-Спорт» у матчі із «Кременем» відкрив рахунок чудовим ударом зі штрафного, як завжди був найбільш помітною фігурою у центрі поля при атаках нашої команди. У підсумку Юрій Батюшин опинився у збірній 3-го туру.
 
 
Юрій Батюшин, який був капітаном у матчі із «Кременем», потрапив у збірну 3-го туру першої ліги на позиції центральний півзахисник. Ось як пояснили свій вибір експерти порталу Sport Arena.
 
«Центр поля – це був стратегічний плацдарм у дербі команд із сусідніх міст Полтавщини, і досвідчені футболісти Гірника-Спорт зуміли нав’язати боротьбу кременчужанам. Відзначаємо зусилля Батюшина, який виконав великий обсяг роботи в середині поля, традиційно вів гру своєї команди як у грі на просторі, так і на коротко. Саме його класика – розкішний удар зі штрафного – поклав початок цій перемозі».
 
ЗБІРНА 3-ГО ТУРУ ЗА ВЕРСІЄЮ SPORT ARENA
 
ВОРОТАР: Денис СИДОРЕНКО («Металіст 1925»)
 
ЗАХИСНИКИ: правий – Олександр БРИНЬКО («Полісся»), центральний – Костянтин ПІКУЛЬ («Альянс»), Віктор ЛИХОВИДЬКО («Чорноморець»), лівий – Руслан ПІСНИЙ («Альянс»).
 
ПІВЗАХИСНИКИ: центральний – ЮРІЙ БАТЮШИН («ГІРНИК-СПОРТ»), правий – Геннадій ПАСИЧ («Верес»), атакувальний півзахисник – Артур АВАГІМЯН («Чорноморець»), лівий – Антон КІЧА («ВПК-Агро»).
 
НАПАДНИК: Олександр БАТАЛЬСЬКИЙ («Оболонь»), Владислав ГОРБАЧЕНКО («ВПК-Агро»).
 
ГРАВЕЦЬ ТУРУ – ВЛАДИСЛАВ ГОРБАЧЕНКО («ВПК-Агро»)
 
До збірної туру потрапили представники «ВПК-Агро», «Альянсу» та «Чорноморця» - по два гравці, «Гірника-Спорт», «Металіста 1925», «Оболоні», «Полісся» та «Вереса» - по одному. 
 
 

Чи скучили Ви за футболом під час зимової перерви?

Так - 82.7%
Ні - 17.3%

Всего голосов:: 52
Голосование по этому опросу закончилось в: 26 Фев 2021 - 19:47

Гірник-Спорт - Металіст 1925 - 0:1. 10.02.2021.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Коментарі після матчу з СК "Полтава". 

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

"Гірник-Спорт" - СК "Полтава" - 1:1. 03.02.2021

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"