Новости

Андрій Герт потрапив у дві номінації Sport Arena

Гра одного із новачків футбольного клубу «Гірник-Спорт» привернула увагу експертів спортивного порталу Sport Arena. Захисник клубу із Горішніх Плавнів потрапив у дві номінації сайту «Гол туру» та «Man of the match». Ось як обгрунтовують своє рішення експерти спортивного видання.
 
 
 
НОМІНАЦІЯ «ГОЛ ТУРУ»
 
Один із найкращих голів ударами головою записав на свій актив Горбаченко з «ВПК-Агро». Розкішні штрафні наштампував «Гірник-Спорт» – старожил Батюшин і новачок Герт постаралися. Горбик на полі та маленький рикошет від ноги суперника допоміг Пісному з «Альянсу». Кого з них вибрати? У кожного з нас буде своя думка. За якість виконання та гострий кут обстрілу ми віддаємо перевагу саме Герту. Цитуємо звіт: «Гірник-Спорт показав, як потрібно забивати зі штрафних – до Батюшина приєднався Герт. Збунь отримав по ногах на правому фланзі, а новачок клубу з Горішніх Плавнів потужно вистрілив в ближній кут – гольова помилка від Олійника і перша поразка «Кременя» в сезоні».

НОМІНАЦІЯ «MAN OF THE MATCH»

Чудово в центрі поля виглядав Батюшин, який відзначився першим голом, але все ж найкращим варто визнати Герта. Феєрив на брівці, зміщувався до центру і увінчав поєдинок дебютним голом у складі "Гірника-Спорт".
 

Чи скучили Ви за футболом під час зимової перерви?

Так - 82.7%
Ні - 17.3%

Всего голосов:: 52
Голосование по этому опросу закончилось в: 26 Фев 2021 - 19:47

Гірник-Спорт - Металіст 1925 - 0:1. 10.02.2021.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Коментарі після матчу з СК "Полтава". 

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

"Гірник-Спорт" - СК "Полтава" - 1:1. 03.02.2021

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"