Новости

Прошенко: уже в первом тайме ребята сделали результат

Капитан комсомольского «Горняка-Спорт» Артём ПРОШЕНКО прокомментировал газете "Украинский футбол" крупную победу своей команды над овидиопольським ФК «Реал Фарма» в рамках 20-го тура чемпионата Украины во второй лиге. Дальше, языком оригинала.

— Артеме, розкажіть, за рахунок чого вашій команді вдалося перемогти «Реал Фарму»?

— Нам просто вдалося повністю виконати тренерську настанову. Наш керманич Ігор Жабченко попросив, аби ми забили швидкий м'яч, який би зіграв ключову роль у матчі. Зрештою, так і сталося. Уже в першому таймі хлопці зробили результат. Тобто, наші плани, на щастя, повністю втілилися у життя. Варто відзначити й Ігоря Кірієнка, який зіграв якнайкраще. Він забив п’ять м’ячів, є найкращим бомбардиром не лише нашої команди, але й чемпіонату загалом. Гадаю, саме завдяки його феноменальній грі нам удалося досягти настільки розгромної перемоги. Одверто кажучи, суперник нічим не здивував. У принципі все, що нам тренери розповідали про овідіопольську команду до матчу, в підсумку підтвердилося.

— А вам не здалося, що після перших пропущених м’ячів футболісти «Реал Фарми» просто зупинилися й перестали грати?

— Так, ви маєте слушність. Після швидких забитих мячів, суперник, мабуть, не повірив у те, що йому до снаги щось змінити. На 20-й хвилині рахунок уже був 3:0. Гадаю, це якимось чином уплинуло на них.

— По перерві вас замінили. Чому залишили поле?

— Справа в тому, що в нас три людини «виясть» на жовтій картці, й я в тому числі. А враховуючи той факт, що наступного туру нам доведеться зіграти в Горностаївці з ФК «Мир», тренерський штаб вирішив не ризикувати, відтак нас замінили. Ніякої травми чи ще якихось інших причин на те не було.

— Як гадаєте, гра команди відповідає тій сходинці, на котрій зараз перебуває «Гірник-Спорт»?

— У принцип, я задоволений, адже перед нами жодних конкретних завдань ніхто не ставив. У нас кожен гравець має індивідуальне завдання, однак у сукупності ми виконуємо одну роботу, працюємо на позитивний результат. Не можна сказати, що в нас хтось відбуває номер. Зрозумійте, в «Гірнику-Спорті» підібрався чудовий колектив, хлопці молоді, амбіційні, хочуть чогось досягти у футболі, пограти на вищому рівні. Тому намагаємося в кожному поєдинку викладатися по-максимуму, щоби порадувати й керівництво, й уболівальників. Щодо наших результатів, гадаю перебуваємо на своєму місці. Про «Гірник-Спорт» можна сказати, що ми — «темна конячка».

— Раніше ви виступали в першій лізі за ФК «Севастополь». Скажіть, різниця між лігами відчутна?

— Якщо чесно, ні. Майже один рівень. Якоїсь суттєвої різниці немає. Хочу сказати, що велика група виконавців другої ліги змогла би підсилити команди, котрі виступають у першому дивізіоні.

— Чи є якась особливість, котра суттєво виокремлює вашу команду з-поміж інших клубів другої ліги?

— Звісно, є. У нашому клубі створені чудові умови: є прекрасна база, стабільне фінансування, гарні тренувальні поля. У першій лізі навіть не всі команди мають подібну інфраструктуру. Тобто, для футболіста тут є все необхідне, залишається тільки якісно виконувати професійні обов’язки.

 

 

 

.

Чи скучили Ви за футболом під час зимової перерви?

Так - 82.7%
Ні - 17.3%

Всего голосов:: 52
Голосование по этому опросу закончилось в: 26 Фев 2021 - 19:47

Гірник-Спорт - Металіст 1925 - 0:1. 10.02.2021.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Коментарі після матчу з СК "Полтава". 

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

"Гірник-Спорт" - СК "Полтава" - 1:1. 03.02.2021

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"