Новости

«Гірник-Спорт» розпочав підготовку до нового сезону

На першому тренуванні після невеликої відпустки стали відомі кадрові зміни команди з Горішніх Плавнів. Сім гравців, які виступали у минулому сезону за команду Ігоря Жабченка, стали екс-"гірниками".
 
 
 
Перше тренувальне заняття під час короткого міжсезоння почалося з невеликого за тривалістю тренування. На запасному полі спорткомплексу «Юність» команда провела трохи більше години. Спочатку гравці, розділившись на дві групи, провели бігову роботу. Потім футболісти активно працювали з м'ячами. Перше тренування було без будь-яких навантажень.
 
На першому тренуванні після відпустки була і група потенційних новачків команди, які мають шанс замінити пішли після завершення чемпіонату гравців. Після минулого сезону «Гірник-Спорт» покинули - воротар Роман Данкович, захисник Семен Дяченко, півзахисники - Андрій Сорокін, Євгеній Лозовий та Олексій Моісеєнко, нападники - Олексій Бойко і Віктор Хомченко.
 
У четвер, 20 серпня, гравці команди пройдуть стандартне медичне обстеження з використанням комп'ютерного електрокардіографічного комплексу - кардіолаб.
 
Під час нетривалого тренувального збору «Гірник-Спорт» планує зіграти контрольний матч.
 

"Гірник-Спорт" розформований. Що далі?

Гірник-Спорт - Оболонь - 2:3. 20.11.2020.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Коментарі Д. Семеніва та О. Батальського. 20.11.20  

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Інтерв'ю президента ФК "Гірник-Спорт" П. Каплуна. 19.11.2020

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"