Новости

Чепелюк: Матч з Рухом - принциповий для мене

Інтерв’ю півзахисника "Гірника-Спорт" Олександра Чепелюка напередодні матчу із "Рухом" зі Львова.
 
 
 
Ексгравець «жовто-чорних», який зараз захищає кольори «Гірника-Спорт», Олександр Чепелюк напередодні протистояння з львів’янами розповів: чого очікує від поєдинку, про сильні сторони своєї команди та власну мотивацію.
 
– Усі готуються до важкої гри з «Рухом». Для мене, Хомченка, Білого та Лозового – це принциповий матч. Дуже хочеться перемогти, адже ще нещодавно ми виступали за «Рух». Хочеться довести тренерському штабу львів’ян, що ми нічим негірші за інших.
Після трьох перемог в чемпіонаті всередині колективу зараз дуже хороша атмосфера. Команда на підйомі, адже у минулому турі перемогли лідера Першої ліги. Ми впевнені в своїх силах. 
 
Після зміни тренера багато чого змінилося: стало набагато спокійніше, усі б’ються на футбольному полі за коуча. У нас гарно поставлена гра, агресивно діємо в лінії атаки, організовано працюємо в обороні. 
 
У «Руху» найбільший козир – хороші футболісти: Юрій Климчук, Богдан Бойчук, забиває багато Данііл Кондраков, Іван Брікнер може «вистрілити» та й загалом у складі «жовто-чорних» чимало небезпечних гравців. Команда добре грає при стандартних положеннях, адже у львів’ян багато високорослих виконавців: Ігор Дуць, Дмитро Нємчанінов, головою дуже добре грає Роман Никитюк. Гадаю, на полі буде бій».
 
 

Ваша оценка первой части сезона-2019/2020 "Горняка-Спорт"?

Обзор матча. Горняк-Спорт - Рух - 2:1    

Кремень ТВ

Игорь Жабченко. Горняк-Спорт - Рух - 2:1

Горняк-Спорт ТВ

Леонид Кучук. Горняк-Спорт - Рух - 2:1

Горняк-Спорт TB