Перші перемоги юних «гірників»

Дебютанти обласного чемпіонату ДЮФЛУ - команда «Гірник-Спорт» 2007 року народження - показали максимальний результат під час поєдинків в Полтаві.

Команда Сергія Коннова відправлялася в Полтаву, ще не маючи перемог в своєму активі, проте впевненості нашому тренеру та гравцям надавав попередній виїзд в Полтаву, де наша команда 2007 року народження мала перевагу, атакувала, але, на жаль, не змогла привезти перемоги, зігравши з суперниками з «Молоді» унічию (0:0) і мінімально поступившись команді «Ворскла-1» (0:1). Ці поєдинки пройшли на поле не дуже хорошої якості. В цей же візит щодо до умов проведення туру, то тут все було в порядку. Матчі проходили на навчально-тренувальній базі ФК «Ворскла» в мальовничому місці села Марки. Юні футболісти з «Гірника-Спорт», «Кременя-2» і господарів поля «Ворскли-2» проводили свої поєдинки на полі зі штучним покриттям, будівництво якого було розпочато чотири роки тому.

Погода в день матчу виявилася спекотною, в результаті арбітр зупиняв гру в кожному з таймів і давав можливість юним футболістам освіжитися водою. Крім того, відзначимо не тільки якісне та кваліфіковане, але і дбайливе ставлення до усіх учасників зустрічей присутнього лікаря.

Перший матч туру між «Ворсклою-2» і «Кременем-2» пройшов у впертій боротьбі. Перший тайм команди завершили унічию - 1:1, а в другій половині гри гостям з Кременчука вдалося забити м'яч і здобути перемогу з рахунком 2:1.

Після цього з кременчужанами, котрі виступали під керівництвом тренера Олександра Диндікова, на поле вийшли гравці «Гірника-Спорт». Матч пройшов за переваги наших футболістів, однак і «Кремінь-2» постійно чекав на свій момент і провів кілька небезпечних контратак. Хвилюючим було очікування забитого гола від нашої команди, однак довгий час м'яч не йшов у ворота. І все ж вдача повернулася обличчям до нашої команди. В одній з атак у першому таймі після вводу м’яча із аута, Олександр Каменський опинився в штрафній площі суперників і виконав сильний простріл вздовж воріт, після якого гравець команди «Кремінь-2» відправив м'яч у сітку власних воріт - 1:0 на користь «Гірника-Спорт». До речі, Олександр міг відзначитися ще і у другому таймі, але після його дальнього удару м’яч влучив у поперечину.

Після перерви наша команда постійно атакувала ворота суперника, але завершити свої зусилля забитим м’ячем команді Сергія Коннова не вдавалося. Похвилюватися за результат матчу довелося до самого кінця зустрічі, адже в разі промаху в обороні прикро було втрачати першу перемогу. Однак кінцівку гри юні «гірники» провели впевнено і здобули мінімальну перемогу.

Після невеликої перерви «Гірник-Спорт» зіграв другий матч поспіль з командою «Ворскла-2». Тренер нашої команди зробив незначні зміни в складі. І знову більше атакували наші футболісти, але в цей раз з голами для нашої команди справи йшли трохи краще. Уже в першому таймі Артем Котвицький зі штрафного з лівого флангу, зумів точним ударом відправити м'яч у ворота. Цей гол надав впевненості нашім хлопцям, і вони ще п'ять разів засмутили гравців «Ворскли-2». Дубль у цьому матчі вдався Віктору Моїсейчікову. Також в воротах суперників відзначилися Олександр Каменський, Арсеній Диденко і Кирило Брусенцев.

До речі, якщо ви задавалися питанням, де шукати другого Ярмоленка. То відпоідь ми знайшли під час матчу з "Ворсклою-2". Такий футболіст грає у цій команді під 77-м номером. Чи стане він таким же класним футболістом, як і його відомий однофамілець, залежить від самого юного футболіста. Поки що і йому, і його партнерам не вдалося вразити ворота "Гірника-Спорт", який у підсумку формив в Полтаві другу перемогу - 6:0.

Наступний матч команда «Гірник-Спорт» (2007 року народження) проведе у понеділок, 28 травня. У 4-му турі на полі стадіону «Гірник» в Горішніх Плавнях наша команда приймає «Кремінь-1» і полтавську команду КЗ ПДЮСШ «Ворскла» ім. Горпинка.

Початок першого матчу нашої команди - о 10:00. Запрошуємо всіх підтримати наших юних футболістів.

Прес-служба ФК "Гірник-Спорт"

Как, на ваш взгляд, закончится матч 5-го тура "Горняк-Спорт" - "Балканы" 18 августа?