«Гірник-Спорт» (U-13) зіграв із «Кременем» (U-14)

Команда ДЮФК «Гірник-Спорт» (U-13) зіграла контрольний поєдинок із суперниками із Кременчука – командою «Кремінь» (U-14), яка готується до виступів у першій лізі дитячо-юнацької футбольної ліги України.  
 
 

Команди провели матч, який пройшов і цікавій та напруженій боротьбі. Юні «гірники» намагалися гідно протистояти супернику. Ближче до перерви господарі поля пропустили два м’ячі. Спочатку після помилок у центрі обороні, а потім зі стандарту: гостям з Кременчука вдалося подвоїти рахунок після кутового.

Більша частина другого тайму пройшла у рівній боротьбі. Втім, гостям із Кременчука вдалося збільшити рахунок. Але потім Михайло Пекарчук прицільним ударом у «дев’ятку» скоротив рахунок – 1:3. Наприкінці матчі, коли у командах вже були зроблені заміни, «Кремінь» встановив остаточний рахунок – 1:4.
 

Незважаючи на такий результат тренер «Гірника-Спорт» (U-13) Сергій Коннов залишився задоволеним цим поєдинком, оскільки його вихованці відчули швидкості на яких грає команда, яка старше за віком. Крім того, юні «гірники» моментами демонстрували непогану гру, атакували ворота суперника і намагалися не програвати єдиноборства.

Після цього поєдинку команда «Гірник-Спорт» (U-13) провела товариську гру із «Гірником-Спорт» (U-12), тренером якого є Сергій Лисяк. Ця команда готується до виступів наступного тижня на турнірі у Сумах.   
 
 

Чого чекати від оновленого "Гірника-Спорт"?

Залишиться у лідерах - 18.4%
Затримається у середині таблиці - 60.5%
Потрапить до групи аутсайдерів - 21.1%

Всего голосов:: 76
Голосование по этому опросу закончилось в: 13 Апр 2021 - 09:12

Гірник-Спорт - Миколаїв - 0:3. 10.04.2021. Огляд матчу

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

LIVE. Після матчу. Близнюк & Жабченко

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Інтерв'ю новачка "Гірника-Спорт" Владислава Насібуліна. 

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"