Запрошуємо на тренування не тільки хлопчиків, але й дівчат!

ДЮФК «Гірник-Спорт» оголошує новий набір та вперше в історії запрошує до секції дівчат.
 
 
 
Дитячо-юнацький футбольний клуб «Гірник-Спорт» оголошує початок нового набору хлопчиків та дівчаток 2014 року народження. На перше тренування новачків запрошуються усі бажаючі діти. 

 
Заняття з хлопчиками та дівчатками проводитиме тренер Сергій Пятин, який є першим наставником 17-річного Георгія Судакова - капітана молодіжного складу «Шахтаря» (U-21), гравця збірної України різних вікових категорій. Свого часу Георгій починав свій футбольний шлях саме в ДЮФК «Гірник-Спорт». 
 
Вперше в історії ДЮФК «Гірник-Спорт» оголошує набір дівчат. Жіночий футбол має свій розвиток в Україні – з 1992 року в країні проводиться чемпіонат України серед жінок, лідери чемпіонату беруть участь у Лізі чемпіонів УЄФА, кращі представниці жіночого футболу представляють Україну у міжнародних матчах у складах національної, юніорської та юнацької збірних України. Крім того, жіночий футбол набув популярності у Європі та світі.  
 
Спробувати себе на футбольному полі із м’ячем, яким грають професіонали, усі бажаючі хлопчики та дівчата зможуть на першому тренуванні. Воно відбудеться у середу, 2 вересня о 18:00 на стадіоні спорткомплексу «Юність» відбудеться перше тренування для новачків. При собі треба мати спортивну форму та взуття. 
 
Тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» вікової категорії 2014 року народження (хлопчики та дівчата) Сергій Віталійович Пятин (телефон – 096 614 47 33). 
 
 
 
 
 

Ваш прогноз на матч Кубка України "Гірник-Спорт" - СК "Дніпро-1"

Фотосесія "Гірника-Спорт" до сезону-2020/2021

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Перше тренування нового набору ДЮФК "Гірник-Спорт" (2014 р.н.)  

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Удари через себе. Твердохліб & Збунь

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"