"Промінь Мрії Cup-2020". У юних "гірників" - "бронза" та "Кубок мрії"

Протягом 2020-го року вихованці ДЮФК «Гірник-Спорт» на змаганнях різного рівня виборювали трофеї та посідали призові місця. Останнім Кубком, який поповнив колекцію дитячо-юнацького футбольного клубу у 2020-му році став трофей за третє місце, який виявився на рахунку вихованців ДЮФК «Гірник-Спорт» вікової категорії 2010 року народження (тренери – Роман Цимал та Віталій Токовенко).
 
 
 
«Промінь Мрії Cup» це новий турнір у Горішніх Плавнях, у рамках якого другий тиждень змагалися команди з різних міст країни. Без трофеїв не залишилися і господарі турніру із дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт». 
 
Протягом двох тижнів у фізкультурно-оздоровчому комплексі тривали футбольні баталії. Після турніру серед команд гравців 2006 року народження юнацький футбольний марафон у Горішніх Плавнях продовжили команди гравців 2010 року народження.  
 

 

«Гірник-Спорт» був представлений на турнірі чотирма командами вікових категорій 2010 та 2011 років народження.
 
За підсумками змагання перша команда «Гірник-Спорт-2010» посіла третє місце і залишила у себе вдома один із трофеїв змагання. У «Гірника-Спорт» (2011, тренер - Віталій Явтушенко) — фірмовий приз від організаторів – «Кубок мрії». Його вручають команді, яка не здобула нагород, але сподобалась своїм прагненням до перемоги. Друге місце у команди «Січ Юнайтед» (Запоріжжя). Переможцями турніру «Промінь Мрії Cup» стали гравці першої команди «Атлетик» (Черкаси).
 
 
На рахунку «Атлетика» крім перемоги ще й два індивідуальних приза. Станіслав Кушнір став кращим бомбардиром, а Давида Білушенка визнали кращим воротарем. У інших двох номінаціях відзначили Марка Шкурина із «Гірника-Спорт-2010», який став кращим захисником, а також Дмитра Немова із команди «Січ Юнайтед», який став кращим гравцем турніру.  
 
 
СЮЖЕТ ТЕЛЕКАНАЛУ "ГОК" ПРО ТУРНІР "ПРОМІНЬ МРІЇ CUP-2020"
СЕРЕД КОМАНД ВІКОВОЇ КАТЕГОРІЇ 2010 РОКУ НАРОДЖЕННЯ

 
 
 
 
 
 

"Гірник-Спорт" розформований. Що далі?

Команда все ж виступатиме у 1-й лізі - 38.8%
Команда зніметься з чемпіонату і перейде у аматори - 23.5%
Команди не буде зовсім - 37.7%

Всего голосов:: 183
Голосование по этому опросу закончилось в: 01 Янв 2021 - 21:14

Гірник-Спорт - Оболонь - 2:3. 20.11.2020.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Коментарі Д. Семеніва та О. Батальського. 20.11.20  

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Інтерв'ю президента ФК "Гірник-Спорт" П. Каплуна. 19.11.2020

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"