ДЮФЛУ. Настрій покращили перемогою

Команди ДЮФК «Гірник-Спорт» (U-15 та U-17) стартували у чемпіонаті ДЮФЛУ.

У першому турі на стадіоні «Гірник» у Горішніх Плавнях наші команди приймали гостей із команди «ДЮСШ-12» (м. Дніпро). Старші футболісти із команди «Гірник-Спорт» (U-17) (тренер – О. Бідник) у другому таймі зрівняли рахунок, але потім пропустили два м’ячі після контратак суперника. У підсумку господарі поступилися із рахунком – 1:3.

U-17. «Гірник-Спорт» - «ДЮСШ-12» (м. Дніпро) – 1:3 (0:1). Голи: Покулітий, 36 (0:1), Серіков, 65 (1:1), Лазар, 71 (1:2), Кривошея, 81 (1:3).

У другому матчі команда «Гірник-Спорт» (U-15) (тренери – С. Пятин та В. Онуфрієнко) з перемоги дебютували у національних змаганнях. Господарі відкрили рахунок на початку зустрічі, а другому таймі юним «гірниками» вдалося забити ще два м’ячі. У підсумку – 3:0 на користь «Гірника-Спорт» (U-15).

U-15. «Гірник-Спорт» - «ДЮСШ-12» (м. Дніпро) – 3:0 (1:0). Голи: Пекарчук, 12 (1:0), Носенко, 59 (2:0), Терещенко, 70 (3:0).

Матчі другого туру відбудуться у суботу, 12 вересня. "Гірник-Спорт" у цей день зіграє у м. Дніпро з командою "Академія Ротаня і Зозулі".

Ваш прогноз на матч Кубка України "Гірник-Спорт" - СК "Дніпро-1"