СМИ

Рудаков: по организации игры «Горняк-Спорт» один из лучших

Заслуженный тренер Украины, главный тренер ФК «Шахтёр-3» Валерий Рудаков в интервью «Украинскому футболу» поделился мнением о нашей команде

На фото: Игорь КИРИЕНКО


Публикуем выдержки из интервью наставника «Шахтёра-3» Валерия Рудакова, в которых он коснулся некоторых аспектов игры «Горняк-Спорт». Дальше – языком оригинала.

 

30 листопада пройшов останній, 24 за ліком, тур у цьогорічному розіграші другої ліги. На відміну від попередніх сезонів, найнижчий професійний дивізіон змагався в оновленому форматі. Приводом для цього стало скорочення кількості клубів, відтак із колись двох груп по 16–18 команд ПФЛ створила одну з 19. Наскільки вдалими виявилися реформи та про інші цікавинки першої частини змагань, «УФ» дізнався від наставника донецького «Шахтаря-3» Валерія Рудакова, котрий не з чуток знає всі тонкощі цього турніру.

— Яка команда, за підсумками осінньої частини, вам найбільше сподобалася, а яка розчарувала?

— Найбільше сподобалася дніпродзержинська «Сталь», футболісти котрої потужно виглядають: атлетичні, добре тактично підготовлені, які мислять на полі. Додав би сюди комсомольський «Гірник-Спорт», адже й він за організацією й змістом гри є одним із найкращих. Серед розчарувань назвав би «Оболонь-Бровар», тому що й за складом, і за фінансовими можливостями кияни мало не на голову сильніші за решту команд дивізіону. Але ті результати, котрі вони продемонстрували восени, відверто кажучи, розчарували. Також од «Славутича» очікував більшого. Переконаний, ці два колективи за своїм потенціалом мають займати вищі місця в табелі про ранги.

— Як можете пояснити феномен Ігоря Кирієнка, який у 22 матчах відзначився 20 м’ячами?

— Одверто кажучи, це дуже хороша якість роботи футболіста. Він практично в кожній грі перетворює напівмомент у гол. Ігор виконавець досвідчений, володіє голевим чуттям, гарною стартовою швидкістю. Повірте, справжніх бомбардирів украй мало. Так, є хороші нападники, однак не всім їм до снаги багато забивати. Комсомольському форварду це вдається, тому недарма він уважається наразі кращим нападником другої ліги.

— Кирієнко вже доріс до того рівня, щоби перейти до команди, вищої за класом?

— Певна річ, зацікавленість селекціонерів точно повинна бути. Вони їздять, переглядають,отож рівень гри Ігоря вони мали би помітити. Цей форвард може впродовж усього поєдинку тримати оборону суперника в напрузі, адже намагається використати навіть найменшу нагоду, щоби відзначитися. Відтак його наполегливість не може бути не поміченою. Думаю, команди, котрі потребують забивного форварда, вже давно взяли нападника «Гірника-Спорту» на «олівець».

 

.

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Чувствуете ли вы нехватку футбола во время зимней паузы?

 

Країна вільного футболу

ua-football


Пётр Каплун. Итоги осени. Часть 2

Горняк-Спорт ТВ

Пётр Каплун. Итоги осени. Часть 1

Горняк-Спорт ТВ

Підсумки Спорт за 23.11.2018

Телерадиокомпания ГОК