Виграли у МСК «Дніпро» та поступилися «Росаві»

Двома контрольними матчами на Черкащині «Гірник-Спорт» завершив тренувальний збір.

У п’ятницю, 19 лютого, «Гірник-Спорт» провів два контрольних матчі із черкаськими командами у селі Білозір’я Черкаської області. На рахунку «гірників» одна перемога і одна поразка.

Свої контрольні матчі «Гірник-Спорт» провів після тренувань у Горішніх Плавнях, на яких було не так багато роботи із м’ячами. Через мороз «гірники» в основному проводили тренування із аеробіки та багато часу приділяли біговій роботі. Але все ж таки гравцям потрібна була ігрова практика, яку наша команда отримала у Черкасах.

Спочатку «Гірник-Спорт» провів матч із командою другої ліги ПФЛ – МСК «Дніпро». Зустріч завершилася перемогою «Гірника-Спорт» із рахунком – 4:1. Два м’ячі наша команда забила до перерви. На початку другого тайму «гірники» пропустили один м’яч, але потім забила ще два голи. Один із гравців «Гірника-Спорт», який перебуває на перегляді оформив хет-трик. Його прізвища, як і прізвища інших гравців ми дізнаємось вже після заявки гравців на другу частину чемпіонату.

Другий матч у Білозір’ї «Гірник-Спорт» провів із знайомим суперником – командою «Росава» із села Степанці Черкаської області. З цим клубом «гірники» грали у Горішніх Плавнях 30 січня. Той поєдинок завершився нульовою нічиєю. Цього разу забиті м’ячі були, але вони виявилися на рахунку одного клубу – «Росава», який переміг із рахунком – 2:0.

Тренерський штаб завдяки цим матчам зумів оцінити якості усіх гравців. У кожному поєдинку більшість гравців перебували на полі повний матч. Після двох вихідних «Гірник-Спорт» відновить роботу на наступному зборі з понеділка, 23 лютого.

Чи скучили Ви за футболом під час зимової перерви?