Новости

Фотосесія «Гірника-Спорт»: позитивно та енергійно

«Гірник-Спорт» у вівторок, 8 вересня, з ранку провів фотосесію, аби зробити світлину, на якій представлений склад команди у сезоні-2020/2021.
 
 
Загальна фотографія вже з новачками, серед яких є два новачки, серед яких і два вихованці ДЮФК «Гірник-Спорт» - Андрій Білобровка та Дмитро Твердохліб.
 
Гравці «Гірника-Спорт» представлені на фотографії у біло-чорній формі. Тренерський штаб та персонал команди у червоних футболках. Вже не вперше зйомку проводив фотограф Дмитро Купцов, який є палким прихильником футболу: про це свідчила футболка збірної Німеччини, у якій Дмитро прийшов робити знімки на стадіоні спорткомплексу «Юність». Крім того, фотограф побачив в одному з гравців «Гірника-Спорт» схожість із молодою зіркою світового футболу – гравцем мадридського «Атлетіко» та збірної Португалії Жоао Феліксом. Крім загальної фотографії були зроблені також індивідуальні фото новачків команди, на якій вони демонстрували свою невичерпну енергію. 
 
Процес фотозйомки додав гравцям позитивних емоцій, з якими вони поїдуть до Одеси, де у п’ятницю, 11 вересня, пройде матч 2-го туру. «Гірник-Спорт» зіграє із «Чорноморцем».  
 
Тепер на усі зроблені світлини чекає кропіткий процес обробки. Після цього загальна фотографія та  деякі індивідуальні світлини з’являться на лайтбоксах міста, де розміщені футбольні афіші. 
 
 

Ваш прогноз на матч Кубка України "Гірник-Спорт" - СК "Дніпро-1"

Фотосесія "Гірника-Спорт" до сезону-2020/2021

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Перше тренування нового набору ДЮФК "Гірник-Спорт" (2014 р.н.)  

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Удари через себе. Твердохліб & Збунь

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"