Новости

Новий набір ДЮФК «Гірник-Спорт» вже у грі!

Новачки, які прийшли у групу вікової категорії 2014 року народження вже зробили перші удари по м’ячу та дали старт новому набору ДЮФК «Гірник-Спорт».
 
 
 
Перше заняття дітей вікової категорії 2014 року народження відбулося на зеленому натуральному газоні головного стадіону спорткомплексу «Юність». Заняття під керівництвом тренерів Сергія Пятина та Віталія Онуфрієнеко було активним та насиченим. Діти пробивали пенальті, обводили фішки та зіграли товариську гру. 
 
Протягом усього тренування біля кромки поля стояли та хвилювалися за своїх дітей їхні батьки. Деякі навіть робили вказівки. Перше тренування нового набору у ДЮФК «Гірник-Спорт» мало ознайомчий характер та тривало не більше години. У товариській грі перемогла дружба. Це було лише перше тренування, але вже на ньому у дітей була купа емоцій.
 
Набір у групу ДЮФК «Гірник-Спорт» 2014-го року народження триває. До речі, тут чекають не тільки хлопчиків, але й дівчат. Поки що тут з’явилася одна юна футболістка, але у ДЮФК «Гірник-Спорт» чекають й на інших дівчаток.  
 
 
 
 

Ваш прогноз на матч Кубка України "Гірник-Спорт" - СК "Дніпро-1"

Фотосесія "Гірника-Спорт" до сезону-2020/2021

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Перше тренування нового набору ДЮФК "Гірник-Спорт" (2014 р.н.)  

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Удари через себе. Твердохліб & Збунь

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"