Новости

Гру «Гірника-Спорт» та «Прикарпаття» перенесено

Матч 1-го туру за участю «Гірника-Спорт», який мав відбутися у суботу, 5 вересня, перенесено на пізніший термін.
 
 
 
Одразу три матчі стартового туру Першої ліги перенесені на пізніший термін. Саме таке рішення ухвалила Адміністрація ПФЛ, зважаючи на офіційні листи від ФК "Верес", "Прикарпаття" та "Агробізнес". У цих клубах зафіксовано захворюванням на COVID-19 футболістів та персоналу.
 
Таким чином матчі «Агробізнес» Волочиськ – «Полісся» Житомир, «Оболонь» Київ – «Верес» Рівне та «Гірник-Спорт» Горішні Плавні – «Прикарпаття» Івано-Франківськ буде перенесено на пізніший термін.
 
- Склалася така ситуація, що лікар і масажист команди хворі корона вірусом? – розповів про ситуацію з COVID-19 у клубі з Івано-Франківська його президент Василь Ольшанецький. - Масажист взагалі в реанімації лежить восьмий день. У чотирьох гравців підтверджений COVID-19, троє здали тести з підозрою. Ситуація дуже складна. Ми фактично не можемо тренуватися без лікаря, це небезпечно для здоров'я самих футболістів. У Кубку України ми вже грали без лікаря. Після гри трьом футболістам стало погано настільки, що довелося викликати швидку допомогу. Навіть лікар «Поділля» не міг надати їм медичну допомогу. Ситуація в місті така, що введена червона зона карантину. Дуже багато хворих, не встигають зробити швидко ці тести. Нам потрібно чекати результатів 2-3 дня мінімум. Якщо будуть підтверджені, я відразу відправлю результати в ПФЛ.
 
 

Чи скучили Ви за футболом під час зимової перерви?

Так - 82.7%
Ні - 17.3%

Всего голосов:: 52
Голосование по этому опросу закончилось в: 26 Фев 2021 - 19:47

Гірник-Спорт - Металіст 1925 - 0:1. 10.02.2021.

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Коментарі після матчу з СК "Полтава". 

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

"Гірник-Спорт" - СК "Полтава" - 1:1. 03.02.2021

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"