Новости

"Гірник-Спорт". Чергові успіхи

ФК "Гірник-Спорт" проводить черговий успішний сезон, пише офіційний сайт Професіональної футбольної ліги.
 

Старожил ПФЛ, один із клубів-засновників нашої організації, достроково гарантував собі місце у верхній половині таблиці Першої ліги. Наразі команда на шостому місці - найвищому для себе в поточному сезоні, що свідчить про її прогрес.

Завжди цей клуб вирізнявся помірковаою та продуктивною роботою. Зростав поступово, не випереджаючи подій і не втрачаючи своїх шансів. Після памятного друголігового чемпіонства 2014 року "Гірник-Спорт" успішно адаптувався у Першій лізі та став справжньою грозою авторитетів.
Неодноразово ця смілива команда дивувала своїх суперників, у тому числі - лідерів, записних фаворитів. Так було й цього сезону. Покращуючи спортивні результати, "Гірник-Спорт" не забував про свою соціальну місію. Цей клуб багато зробив для розвитку всього спорту в Горішніх Плавнях. Залучає до фізкультури діток, зробив зразкові умови для підготовки представницької футбольної команди.
"Нам їздити в Туреччину не треба, - вдячно відзначають тренери та футболісти. - Все є тут, де створені чудові умови для підготовки. Якісний травяний газон, хороший зал для атлетичної підготовки та відновлення сил, хороші умови для проживання".
 
Недарма президент клубу Петро Каплун любить повторювати: "Для мене не футболіст той, хто запитує спершу про зарплату, а потім про поля, спортзали. Тому ми збираємо амбітних та жадібних до перемог футболістів, які ведуть ГСп вгору!".
 
Такий склад підібрався у команди й цьогоріч. Незважаючи на травми кількох гравців, у числі яких - капітан Корольков, конструктор командної гри, колектив під керівництвом титулованого тренера Сергій Пучкова йде до своєї мети. Вона зрозуміла: радувати Горішні Плавні! Так, як це було, коли у кубку команда доходила до "Динамо", привізши його в місто, так, як це було, коли золоті медалі прикрашали наших футболістів, а трофеї поповнювали клубний музей.
 
Попереду - нові перемоги. "Гірник-Спорт" розвивається планомірно й дивиться на роки вперед.
 
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Как завершится матч 23-го тура Горняк-Спорт - Колос?

Победа Горняка-Спорт - 24.1%
Сухая ничья - 0%
Результативная ничья - 3.4%
Победа Колоса - 72.4%

Всего голосов:: 29
Голосование по этому опросу закончилось в: 18 Апр 2019 - 12:00

 

Країна вільного футболу

ua-football


Час с президентом Горняка-Спорт. Интервью П.Каплуна

Горняк-Спорт ТВ

Горняк-Спорт представил новичков и встретился с болельщиками в ВПГБУ

Телеканал ГОК ТВ

Підсумки-Спорт за 12.04.19 

Телеканал ГОК ТВ