Новости

«Біля кромки поля» про матч «Геліос» - «Гірник-Спорт»

Нова рубрика від "Гірник-Спорт ТV" в подробицях розповідає про матч нашої команди в Харкові
 
 
 
«Біля кромки поля» - це нова рубрика на каналі YouTube «Гірника-Спорт», в якій ми постаралися зробити розширений огляд виїзного матчу участю "гірників". У десятихвилинному ролику ми постаралися передати атмосферу поєдинку, починаючи з виходу на поле команд, і завершуючи обстановкою в роздягальні «гірників», куди вхід доступний не всім.
 
У відеоролику про матч «Геліос» - «Гірник-Спорт» не тільки ігрові моменти і голи, але і постійне скандування фанів «Геліоса», одне з гасел вони присвятили операторський роботі.
 
Також на трибунах ви побачите персональних уболівальників автора гола в складі «Геліса» Антона Кичи, дебютні голи Олександра Аксьонова та Артема Бафталовского, нзасчітанние голи Іллі Глушицького ( «Геліос») і Дмитра Сидоренка ( «Гірник-Спорт»), моменти дощового другого тайму, і навіть проїжджаючий поблизу стадіон пасажирський поїзд. А після матчу зі стадіону до роздягальні ми пройдемо разом з Артемом Бафталовскім. Уже в роздягальні «Гірника-Спорт»: переможні емоції футболістів та побажання від них одужання Юрію Кравчуку.
 
Дивіться новий ролик від "Гірник-Спорт TV" та вболівайте за нашу команду!
 
 

Добавить комментарий

Защитный код
Обновить

Сможет ли Владимир Мазяр улучшить результаты Горняка-Спорт?

 

Країна вільного футболу

ua-football


Горняку-Спорт-24 года!

Телерадиокомпания ГОК

Пётр Каплун. Итоги осени. Часть 1

Горняк-Спорт ТВ

Підсумки. Спорт за 11.01.2019

Телеканал ГОК