Вразили крутизною! "Тренування з майстрами" у ДЮФК «Гірник-Спорт»

Багато футболу не буває! Саме за таким принципом керівництво дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт» організувало для своїх вихованців захід «Тренування з майстрами». Він перетворився в справжній футбольний марафон: одразу на п’яти майданчиках міста одночасно стартували спільні тренування юних футболістів із гравцями головної команди «Гірник-Спорт».
 
 
 
Більшість локацій розташували на території спорткомплексу «Юність». На тренувальному полі були гравці 2011 років народження, з якими працювали Андрій Герт, Артур Мурза та Михайло Калугін.
 
Поруч на майданчику зі штучним покриття тренувалися вихованці ДЮФК «Гірник-Спорт» 2009 року народження. З ними тренування проводили Сергій Герасимець, Юрій Козиренко та Богдан Векляк. На газоні головного поля «Юності» свої заняття із майстрами проводили вихованці наймолодшої вікової категорії – 2014 року народження.
 
 
На стадіоні спеціалізованої загальноосвітньої школи № 3 ім. В. Нижниченка чимало енергії витратили Володимир Корольков та Олексій Збунь, які брали участь у грі поперек поля разом із вихованцями 2010 року народження. Підказки юним футболістам робив Данило Карась, який не брав участь у грі, але з цікавістю спостерігав за ходом подій. Юні футболісти із азартом намагалися відібрати м’яча у майстрів із «Гірника-Спорт» та отримали багато позитиву.
 
Нарешті, на полі спеціалізованої загальноосвітньої школи № 5 ім. Л. Бугаєвської займалися три вікові групи. З хлопчиками 2013 року народження працювали Олександр Чепелюк, Юрій Батюшин та Сергій Суханов. А ось Ілля Малишкін, Єгор Твердохліб та Ігор Чередниченко не тільки побували у якості тренерів вікових груп – 2007 та 2008 років народження, але й увійшли у склад суддівської бригади, яка обслуговувала контрольний матч між двома віковими групами. Саме ця гра завершила найдовше тренування проведеного футбольного марафону. 
 
 
«Гравці «Гірника-Спорт» вразили своєю крутизною, а саме тим, як вони роблять футбольні фінти», - зізнався під час тренування вихованець вікової групи 2010 року народження Віктор Ушаков.
 
А ось які висловлювання були у юних футболістів вікової категорії 2012 року народження.
 
«Ми вдячні команді «Гірник-Спорт», що вони провели разом з нами тренування», - зазначив Дмитро Кривошапка.
 
«Дуже приємно було грати з футболістами першої команди. Коли я виросту я буду, як вони - футболістом», - запевнив Євген Галушко.
 
«Дуже радий, що до нас прийшли футболісти «Гірника-Спорт», вони нас навчили деяким нюансам гри у футбол та показали щось новеньке – фінти, паси, як набивати м’ячем», - поділився враженнями Алан Рязанов.
 
«Дуже цікаво і були дуже круті відчуття!», - підсумували хлопці підсумок заходу «Тренування з майстрами». 
 
 
 
 

Чого чекати від оновленого "Гірника-Спорт"?

Залишиться у лідерах - 18.4%
Затримається у середині таблиці - 60.5%
Потрапить до групи аутсайдерів - 21.1%

Всего голосов:: 76
Голосование по этому опросу закончилось в: 13 Апр 2021 - 09:12

Гірник-Спорт - Миколаїв - 0:3. 10.04.2021. Огляд матчу

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

LIVE. Після матчу. Близнюк & Жабченко

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"

Інтерв'ю новачка "Гірника-Спорт" Владислава Насібуліна. 

Пресслужба ФК "Гірник-Спорт"